Biuro podatkowe Wrocław

Fintaxis Finanse to wrocławskie biuro podatkowe z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw i osób fizycznych. Dzięki naszej wiedzy, systematycznie podnoszonym kwalifikacjom oraz indywidualnemu podejściu do klienta, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm świadczonych usług. Jesteśmy dyskretni, gwarantujemy obowiązywanie tajemnicy zawodowej w przypadku każdego klienta.

Czym zajmują się profesjonalne biura podatkowe?

Kompetentne biuro podatkowe, takie jak Fintaxis Finanse z Wrocławia, świadczy przede wszystkim usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zajmujemy się zagadnieniami ogólnego prawa podatkowego, m.in. tematem odsetek od zaległości podatkowych czy zabezpieczeniem wykonania zobowiązań podatkowych. W przypadku osób fizycznych, biuro podejmuje się świadczenia różnorodnych usług w obrębie podatku dochodowego od osób prywatnych, ulg i zwolnień w podatku dochodowym, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i opłacanych kwartalnie, rent i emerytur, świadczeń przedemerytalnych i rodzinnych oraz rent socjalnych. Z kolei w przypadku osób prawnych, do zadań i zagadnień, z którymi biuro podatkowe ma na co dzień do czynienia, należą kwestie m.in. rozliczeń pieniężnych przedsiębiorców, podatku dochodowego od osób prawnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych czy też ewidencji przebiegu pojazdów.

Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę naszego biura.

Biura podatkowe – oferta Fintaxis

Nasze biuro podatkowe we Wrocławiu świadczy profesjonalne usługi oraz doradztwo z prawa podatkowego. Wykonujemy audyty podatkowe i rozliczamy deklaracje PIT. Sporządzamy opinie oraz interpretacje z zakresu prawa podatkowego. Opracowujemy dokumentację cen transferowych. Oferujemy specjalistyczne, rzetelne konsultacje, porady i wyjaśnienia dotyczące obowiązków podatkowych osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Doradzamy w zakresie wyboru formy opodatkowania i osobowości prawnej firmy.

Zajmujemy się skutecznym doradztwem i pomocą w optymalizacji podatkowej naszych klientów. Reprezentujemy ich przez Urzędem Kontroli Skarbowej, Izbą Skarbową i Urzędem Skarbowym, a także, w przypadku takiego zapotrzebowania, przed Naczelnym albo Wojewódzkim Sądem Administracyjnym. Opracowujemy odwołania od decyzji organu pierwszej (np. Urzędu Skarbowego lub Urzędu Kontroli Skarbowej) do drugiej instancji (np. Izby Skarbowej). Sporządzamy skargi kasacyjne do Naczelnego Sądu Administracyjnego i skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Służymy pomocą i poradą w czasie przeprowadzanych w przedsiębiorstwie kontroli podatkowych, w postępowaniach odwoławczych i sądowych.

Świadczymy również inne usługi z zakresu prawa podatkowego, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszej działalności oraz przedstawimy bezpłatnie i niezobowiązująco ofertę współpracy, dopasowanej indywidualnie do Państwa firmy.

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu