Doradztwo księgowe Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Profesjonalne doradztwo księgowe we Wrocławiu

Zakładanie własnej działalności gospodarczej wiąże się z dopełnieniem rozmaitych formalności. Początkujący przedsiębiorcy często mogą czuć się zagubieni, dlatego w wielu sytuacjach niezbędna okaże się porada prawna. Swoje kroki powinni zatem skierować do biura rachunkowego. Jednym z takich miejsc jest Fintaxis, oferujący księgowość online przy wykorzystaniu specjalnej platformy. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla wielu firm, których siedziby nie stanowi Wrocław. W związku z tym, że nasza działalność obejmuje takie dzielnice jak Śródmieście czy Psie Pole, przedsiębiorstwa zlokalizowane w pobliżu centrum województwa dolnośląskiego mają ułatwiony dostęp do naszych specjalistów.

Podobne ułatwienie pragniemy zaoferować ponadto wszystkim klientom, bez względu na lokalizację, dlatego każdy otrzymuje do dyspozycji osobistego opiekuna. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić doradztwo księgowe niemal przez cały czas. To jednak nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Profesjonalne doradztwo księgowe pozwala na sprawniejsze zarządzanie budżetem firmy. Nasi specjaliści uporządkują formalności firmy, a także zajmą się wszelkimi rozliczeniami z Urzędem Skarbowym oraz innymi instytucjami.

Wrocław to nie jedyne miejsce, w którym na co dzień działamy. Oczywiście, zapraszamy firmy, których siedzibę również stanowi Śródmieście oraz Psie Pole, jednak ofertę kierujemy do przedsiębiorstw z całego kraju. Doradztwo księgowe online to prosty sposób na wygodne zarządzanie finansami i utrzymanie porządku w dokumentacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu