Doradztwo podatkowe Wrocław

Doradztwo podatkowe dla firm i osób prywatnych we Wrocławiu

Potrzebujesz porady podatkowej bądź szukasz specjalistów, którym możesz powierzyć firmowe rozliczenia i finanse? Zapraszamy do Fintaxis – profesjonalnego biura rachunkowego, którego główną siedzibę stanowi Wrocław, a ściślej mówiąc Śródmieście, dzielnica Psie Pole. Nasze usługi kierujemy jednak do szerszego grona klientów, ponieważ doradztwo podatkowe odbywa się w sposób zdalny, co oznacza, że z naszymi specjalistami możesz skontaktować się również online. Dzięki temu każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, który zapewnia mu doradztwo podatkowe na wysokim poziomie.

Jakie zadania realizują nasi pracownicy? Do głównych obowiązków należy: wypełnianie deklaracji podatkowych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz innymi instytucjami, analiza dokumentacji firmy, prowadzenie księgowości i wiele więcej. Ponadto zapewniamy dyskrecję, a wszystkie dokumenty zabezpieczone są hasłem, dlatego dostęp mają do nich wyłącznie upoważnieni pracownicy. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu. Dokumentów nie trzeba dostarczać pocztą ani tym bardziej osobiście, wystarczy zrobić to za pośrednictwem internetu.

Doradztwo podatkowe to nasza specjalność! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Wrocław to miasto, gdzie mieści się wiele biur rachunkowych. Zwłaszcza Śródmieście i Psie Pole słyną z licznych firm tego typu, jednak to właśnie my proponujemy zdalną współpracę ze specjalistami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu