Kadrowa Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Kadrowa we Wrocławiu – dlaczego warto ją zatrudnić?

Wsparcie kadrowej okaże się niezbędne w każdej firmie zatrudniającej wiele osób. Wrocław przoduje w kraju pod względem liczby przedsiębiorstw, dlatego to właśnie tutaj każdego dnia zatrudnianych jest mnóstwo pracowników. Psie Pole i Śródmieście zaliczane są do dzielnic, gdzie powstaje najwięcej inwestycji biznesowych, stawiających na szybki rozwój struktury organizacyjnej. Dział kard i płac wymaga dużego zaangażowania i wypełniania licznych obowiązków, dlatego dobrze jest przekazać je doświadczonemu współpracownikowi, a jest nim właśnie kadrowa.

Co należy do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku? Przede wszystkim: sporządzanie dokumentacji dotyczącej umów, sprawowanie pieczy nad procesami zatrudniania oraz wykonywanie rozliczeń podatkowych. Można zatem powiedzieć, że kadrowa wykonuje obowiązki z pogranicza księgowości oraz branży HR. Co więcej, to właśnie dział kadr odpowiada za terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Jak więc widać, jest to jeden z najważniejszych obszarów w firmie, od którego często zależy motywacja pracowników. Kadrowa współpracuje przy tym z wieloma instytucjami oraz innymi działami firmy. Jeżeli szukasz doświadczonej kadrowej, zapraszamy do Fintaxis. Wrocław stanowi główną lokalizację naszego biura, jednak proponujemy także współpracę online. Obsługujemy wiele przedsiębiorstw, których siedzibę stanowi m.in. Śródmieście, Psie Pole czy Biskupin. Oferujemy korzystne ceny i zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu