Księgowa Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Księgowa we Wrocławiu – kiedy skorzystać z jej usług?

Prowadzenie księgowości wiąże się z wieloma odpowiedzialnymi zadaniami, które wymagają znajomości prawa podatkowego i rachunkowości. Z tego względu należy je powierzyć osobie z właściwymi kwalifikacjami. Na tym stanowisku najlepiej sprawdzi się doświadczona księgowa Wrocław jest miastem, w którym można znaleźć mnóstwo biur rachunkowych, w tym właśnie Fintaxis. Głównym obszarem naszej działalności jest Śródmieście oraz Psie Pole, jednak usługi kierujemy do klientów z całej Polski, gwarantując dostęp do intuicyjnej platformy online.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z biurem? Księgowa może doradzić w wielu sprawach finansowych. Z jej usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy i spółki. Niemal każda kwestia, która wiąże się z rozliczeniami podatkowymi, należy do jej specjalności. Doświadczona księgowa jest również w stanie zaproponować korzystne rozwiązania, pozwalające na pozyskanie dodatkowej gotówki bądź poczynienie oszczędności. Osoby prywatne najczęściej wybierają się do niej w celu rozliczenia podatku PIT. Firmy powierzają natomiast księgowej wszelkie rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz sprawy w ZUS. Księgowa może pracować także online. To wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na bezpośredni kontakt.

Serdecznie zapraszamy do Fintaxis – biura rachunkowego zapewniającego kompleksowe usługi. Śródmieście i Psie Pole to główne lokalizacje naszych biur, oferujemy również w pełni zdalną współpracę. W związku z tym, że Wrocław stanowi miejsce naszej codziennej pracy, zapraszamy głównie zainteresowanych z województwa dolnośląskiego.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu