Księgowość dla firm wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Księgowość dla firm – obsługa przedsiębiorstw

Prowadzenie firmy wiąże się z licznymi obowiązkami oraz formalnościami, których należy dopilnować. Przekroczenie terminu oddania dokumentów, zwłaszcza w przypadku deklaracji podatkowych, wiąże się z poważnymi konsekwencjami, dlatego obsługa księgowa powinna stanowić priorytet. Nie każdy ma jednak czas oraz umiejętności, aby sprostać tego rodzaju wyzwaniom, dlatego chętnie oferujemy swoje usługi.

Księgowość dla firm to nasza specjalizacja już od wielu lat. Ofertę kierujemy do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, jak również do średnich i dużych przedsiębiorców. Miejscem naszej codziennej działalności jest Wrocław. To właśnie Śródmieście, a dokładniej dzielnica Psie Pole, stanowi siedzibę firmy, jednak klientom proponujemy współpracę online. Internetowa platforma stanowi wygodne rozwiązanie umożliwiające znaczną oszczędność czasu.

Co dokładnie kryje się pod pojęciem księgowość dla firm? To przede wszystkim obsługa bieżących rozliczeń, reprezentacja podmiotu w Urzędzie Skarbowym i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, prognozy finansowe, analiza dokumentacji księgowej, a także doradztwo podatkowe. Dlaczego warto wybrać właśnie Fintaxis? Zapewniamy profesjonalne podejście oraz dyskrecję, a także dostęp do całodobowej platformy. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest księgowość dla firm. Z tego względu każdy klient otrzymuje prywatnego opiekuna.

Wrocław to miasto, gdzie powstaje coraz więcej biur rachunkowych, zwłaszcza na takim obszarze jak Śródmieście oraz Psie Pole. Nasi specjaliści zachęcają do współpracy nie tylko osoby lub organizacje ze stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów z całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu