Księgowość online Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Księgowość online we Wrocławiu – wygoda i oszczędności

Profesjonalna księgowość online stanowi doskonały sposób, by oszczędzić czas oraz pieniądze. To niezwykle komfortowa metoda zarządzania rachunkowością. W praktyce wystarczy przesłać dokumenty rachunkowe przedsiębiorstwa za pośrednictwem naszej platformy internetowej, a nasi doświadczeni księgowi zajmą się obsługą formalności. Platforma księgowa Fintaxis dostępna jest przez całą dobę, dlatego bez problemu można zalogować się do niej o dowolnej porze i bez względu na lokalizację.

Główną siedzibą naszego biura jest Wrocław, jednak zasięgu działalności nie ograniczamy wyłącznie do okolicy, czyli chociażby takich dzielnic jak Psie Pole czy Śródmieście. Dzięki usłudze księgowości online podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami z całego kraju. Aby nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami oraz przekazać dokumentację, niezbędny będzie dostęp do internetu. Nie trzeba w tym celu udawać się na pocztę lub osobiście odwiedzać naszą placówkę. W Fintaxis każdy klient dostaje do dyspozycji dedykowanego opiekuna, księgowość online daje także szansę na uzyskanie profesjonalnej porady dotyczącej rachunkowości.

Księgowość online jest również sposobem na zapewnienie anonimowości. Osoby niepożądane nie otrzymają dostępów do platformy księgowej, dlatego wszystkie dane są w pełni bezpieczne. Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego biura rachunkowego, którego główną siedzibę stanowi Wrocław. Nieważne jednak, czy obszarem Twojej działalności jest Psie Pole lub Śródmieście, czy drugi koniec Polski – księgowość online zapewnia stały dostęp do rozliczeń i dokumentacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu