Porady księgowe Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

W naszej ofercie znajdują się porady księgowe dla podatników indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych działających na obszarze miasta Wrocław i całego województwa. Usługi świadczymy online przez specjalistyczną platformę oraz stacjonarnie w biurze, które zlokalizowane jest przy ulicy Szpaczej 10 w dzielnicy Psie Pole. Jeżeli planujesz dopiero rozpocząć działalność i nie wiesz, jaką nadać jej formę, a także na jaki rodzaj opodatkowania się zdecydować, nasze porady księgowe pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

W przypadku gdy zależy Ci na czasie, nie możesz wyjść z firmy, która znajduje się w dzielnicy Śródmieście, Gądów Mały czy Kozanów, a potrzebujesz szybkiej porady, wystarczy, że zadasz pytanie online, a Twój księgowy niezwłocznie na nie odpowie. Pomożemy także w przekształcaniu jednej formy działalności w mieście Wrocław na inną. Doradzamy w kwestiach optymalizacji podatkowej oraz sprawozdawczości finansowej. Osobom samodzielnie prowadzącym księgowość oferujemy jednorazowe porady księgowe dotyczące konkretnych problemów.

Skorzystanie z naszych usług jest proste i tanie, zarówno jeśli działasz w dzielnicy Śródmieście, Krzyki, Stare Miasto bądź prowadzisz firmę poza obszarem Wrocławia. Pulpit menadżera dostępny jest dla Ciebie przez całą dobę. Jeżeli jednak wolisz kontakt bezpośredni, umów się na spotkanie w naszym biurze w dzielnicy Psie Pole, gdzie uzyskasz pomoc, której oczekujesz. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi klienta, świadcząc profesjonalne porady księgowe dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu