Doradztwo księgowe, podatkowe, prawne

W ramach współpracy księgowej i kadrowo płacowej biuro rachunkowe Fintaxis Finanse zapewnia usługi doradztwa księgowego, podatkowego i prawnego. Ważne jest dla nas aby Klient obsługiwany przez nasze biuro miał zapewnienie merytorycznej obsługi oraz bieżące wsparcie w każdej potrzebie prowadzenia działalności gospodarczej.

W zakresie doradztwa zapewniamy: bieżącą obsługę,  doradztwo strukturalne, doradztwo w trakcie procesów restrukturyzacyjnych, doradztwo w trakcie postępowań podatkowych i skarbowych, doradztwo w zakresie cen transferowych, jak i przeglądy podatkowe. W razie potrzeby prawnicy współpracujący z naszym biurem przygotują wszelkie dokumenty lub rozwikłają wszelkie problemy.

Doradca Podatkowy pracujący w biurze podatkowym Fintaxis Finanse jest jest uprawnionym specjalistą certyfikowanym przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Nr wpisu doradcy to: 12743.

Księgowe i Księgowi pracujący w naszym biurze to specjaliści posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe w księgowości. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty księgowego wydawane przez Ministerstwo Finansów.

Radcy Prawni współpracujący z naszym biurze to doświadczeni specjaliści od wielu lat zajmujący się przede wszystkim sprawami prawnymi w oparciu o przepisy kodeksu cywilnego oraz prawa gospodarczego.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami skontaktuj się biurem Fintaxis Finanse.

Skontaktuj się

Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu