Usługi finansowe Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Świadczymy kompleksowe usługi finansowe dla osób prywatnych oraz różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, od mikro po małe, średnie i duże firmy. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu kredytów dla przedsiębiorstw działających w miejscowości Wrocław i okolicach. Starannie przeanalizujemy rynek i wyszukamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę kredytową. Dzięki nam będziesz mógł zainwestować w nowe rozwiązania. Nasze biuro znajduje się w dzielnicy Psie Pole – jednak pomoc możesz uzyskać praktycznie z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ wszystkie usługi finansowe prowadzimy online, za pomocą specjalnie stworzonego systemu informatycznego. Jest on całkowicie bezpieczny i chroni Twoje dane. Oferujemy mikropożyczki dla firm do 100 000 zł oraz fundusze pożyczkowe na start i rozwój działalności w mieście Wrocław oraz w całym województwie dolnośląskim.

Oferowane usługi finansowe obejmują także szeroki wybór pakietów ubezpieczeniowych, dzięki którym zabezpieczysz swój majątek oraz zadbasz o najbliższych. Niezależnie od tego, czy mieszkasz lub pracujesz w dzielnicy Śródmieście, Nowy Dwór, Krzyki czy Grabiszyn, z nami ubezpieczysz nieruchomości, firmowy sprzęt oraz maszyny, a także wykupisz ubezpieczenie emerytalne, ochronne i inwestycyjne. Świadczone usługi finansowe dobieramy do profilu Twojej działalności oraz obecnej sytuacji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami lub odwiedzenia biura w dzielnicy Psie Pole w celu ustalenia szczegółów współpracy. Firma położona jest przy głównym szlaku komunikacyjnym, więc łatwo tu dojechać zarówno z dzielnicy Śródmieście, jak i Ołbin.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu