Usługi księgowe Wrocław


Warning: file_get_contents(https://fintaxis.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bez-tytułu.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/fintaxisspks/ftp/wp-content/themes/fintaxis/jeremie.php on line 25

Oferujemy usługi księgowe dla klientów indywidualnych oraz mikro, małych, a także średnich przedsiębiorstw. Nasze biuro zlokalizowane jest w mieście Wrocław w dogodnym komunikacyjnie miejscu. W ramach świadczonych usług otrzymasz indywidualnego księgowego, który poświęci Twoim sprawom wymaganą ilość czasu. Prowadzimy usługi księgowe online – dzięki temu przez całą dobę masz dostęp do swoich dokumentów. Takie rozwiązanie wpływa na poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Niezależnie od tego, czy miejscem Twojej pracy jest Śródmieście, czy inna dzielnica, w każdej chwili możesz skontaktować się ze swoim doradcą.

Świadczone przez firmę usługi księgowe obejmują m.in. takie działania jak: sporządzanie i składanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji podatkowych, monitorowanie należności i zobowiązań, reprezentowanie klientów przed Urzędem Skarbowym w mieście Wrocław, przekazywanie deklaracji miesięcznych do ZUS-u i wiele innych. Działamy w taki sposób, aby klienci, którym świadczymy usługi księgowe osiągnęli maksymalne korzyści, cały czas poruszając się w ramach obowiązujących przepisów prawa. Z naszych usług korzystają firmy zlokalizowane w dzielnicach Psie Pole, Nadodrze, Szczepin czy Stare Miasto, jak również przedsiębiorcy z całej Polski.

W dowolnym momencie, niemal przez całą dobę, możesz skontaktować się z dedykowanym księgowym – za pośrednictwem internetu, osobiście bądź telefonicznie. Lokalizacja firmy sprawia, że łatwo do nas dojechać o każdej porze dnia z dzielnicy Śródmieście. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się przy ul. Szpaczej w dzielnicy Psie Pole.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu